
Змішувач для кухні CHAMPION SUS-011-G (N) (без підводки) Нержавіюча сталь SUS304
620 ₴
- В наявності
- Код: CH0296
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий одноручковий кухонний змішувач CHAMPION серії SUS.
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі. Поворотний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
Висота змішувача - 32 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками (не йдуть в комплекті).
Комплектація: кріпильний елемент і гумові прокладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Висота виливу | 240 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар): | 1,50 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | CHAMPION |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

