
Змішувач для біде Haiba FOCUS 002 Латунь хром (HB0112)
1 716 ₴
- В наявності
- Код: HB0112
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде Haiba серії FOCUS.
Литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 40 мм.
- Довжина виливу - 12,1 см;
- Висота до виливу - 7,2 см;
- Висота змішувача - 15,4 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Висота виливу | 72 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 121 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 17,350 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Довжина виливу (мм) | 121 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Focus |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2") |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 002 |
| Призначення | Для біде |
| Об'єм ящ. | 0,031 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Литий |
| Торговельна марка | Haiba |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴


