
Змішувач для кухні IBERGRIF M22111 Нержавіюча сталь (IB0076)
1 093 ₴
- Менше 2 од.
- Код: IB0076
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий поворотний змішувач для кухні IBERGRIF.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм. Вилив поворотний.
Висота змішувача - 35 см. Висота до виливу - 27 см. Довжина виливу - 20 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | На виріб |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота виливу | 270 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Тип виливу | Поворотний |
| Країна бренду | Іспанія |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор Neoperl з латунним кільцем, кріпильна шпилька |
| Торговельна марка | IBERGRIF |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Призначення | Для кухні |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 40 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Аэратор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴

