
Змішувач на кухню з білим гнучким виливом ZERIX SUS-011
923 ₴
- В наявності
- Код: ZX3131
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач ZERIX з гнучким виливом білого кольору.
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі. Особливість змішувача - білий гнучкий силіконовий вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
Довжина виливу - 50 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, M10 * 1/2 "), які йдуть в комплекті разом аератором, кріпильної гайкою і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 500 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага (кг) | 1,70 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 500 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | SUS |
| Комплектація | Аератор гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, M10*1/2"), кріпильна гайка, гумові прокладки |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Особливості | З силіконові виливом |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Гнучкий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴

