
Змішувач для умивальника HAIBA ALEX 001 Чорний Латунь
1 924 ₴
- В наявності
- Код: HB3921
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий змішувач для умивальника Haiba серії ALEX.
Матеріал корпусу - латунь, колір - чорний. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
- Довжина виливу - 11 см;
- Висота до виливу - 10 см;
- Висота змішувача - 15 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виливу (мм) | 100 |
| Висота змішувача (мм) | 150 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина виливу (мм) | 110 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Призначення | Для умивальника |
| Загальна довжина (мм) | 150 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴

