
Мийка кухонна ZERIX Z4843-06-160E (SATIN) (ZS0566)
815 ₴
- В наявності
- Код: ZS0566
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі 0,6 мм. Круглої форми. Тип поверхні - матова. Розмір (ШхД): 43х48 см. Глибина чаші - 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 480 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Глибина чаші (мм) | 160 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,60 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴

