
Мийка кухонна ZERIX Z5745-06-180MD (micro decor) Нержавійка Фактурна
1 175 ₴
- В наявності
- Код: ZS0563
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі 0,6 мм. Овальної форми. Тип поверхні - декорована. Розмір (ШхД): 45х57 см. Глибина чаші - 18 см.
Комплектація: сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 570 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴


