
Змішувач для умивальника високий з нержавіючої сталі SUS304 MIXXUS KUB-001-HIGH Чорний
1 173 ₴
- В наявності
- Код: MI2830
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий литий високий змішувач для умивальника MIXXUS серії KUB.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Колір - чорний. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
- Висота змішувача - 28.5 см.
- Висота до виливу - 20 см.
- Довжина виливу - 12 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (40 см, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На стільницю |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виливу (мм) | 200 |
| Висота змішувача (мм) | 285 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина виливу (мм) | 120 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Призначення | Для умивальника |
| Загальна довжина (мм) | 160 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴

