
Змішувач для біде з нержавіючої сталі SUS304 MIXXUS SUS-002 (MI2832)
924 ₴
- В наявності
- Код: MI2832
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде MIXXUS.
Литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - нержавіюча сталь. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм.
- Довжина виливу - 12 см;
- Висота змішувача - 18 см.
- Висота до виливу - 10 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Висота виливу | 100 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924 ₴

