
Накладна кухонна мийка ZERIX Z8050R-06-160E satin Матова
1 309 ₴
- В наявності
- Код: ZX1613
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі. Прямокутної форми. Тип поверхні - матова. Розмір (ШхД): 50х80 см. Глибина чаші - 16 см.
У комплект входить: кухонна мийка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.09 кг |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зліва |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 800 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 160 |
| Довжина (мм) | 800 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Комплектація | Мийка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Накладна |
| Товщина сталі (мм) | 0,60 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сталевий |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴



