
Дозатор для рідкого мила настінний ZERIX LR402 Хром 800 мл (ZX2715)
644 ₴
- В наявності
- Код: ZX2715
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дозатор для рідкого мила, настінний з хромованого металу. Об'єм: 800 мл. Має гвинтове кріплення до стіни (йде в комплекті).
Розмір (ВхШхД): 18х11х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Поверхня | Глянцева |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Прямокутна |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 10 см |
| Об`єм | 800 мл |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 10,400 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Од. в упак. | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мoдель | LR402 |
| Об'єм ящ. | 0,090 |
| Об'єм, л | 0,80 |
| Покриття | Хром |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Настінний |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Колір | Сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴


