Врізна кухонна мийка HAIBA з нержавіючої сталі з двома чашами і крилом для посуду. Трапецієподібної форми. Тип поверхні - сатин (матова). Розмір (ШхД): 50х100 см. Глибина чаші - 18 см. Товщина металу - 0,8 мм.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.81 кг |
| Конструкція мийки | Двочашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | З обох сторін |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Трапецієподібна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 1000 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 1000 |
| Додаткова чаша | Так |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Розмір | Трапеція |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Китай |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Торговельна марка | Haiba |
| Форма | Трапецієвидна |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 2 |
| Ширина (мм) | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 953 ₴



