Інтегрована кухонна мийка MIXXUS. Розмір (ШхД) 43х48 см. Глибина чаші - 22 см. Виготовлена мийка з нержавіючої сталі SUS304. Товщина сталі - 1 мм. Поверхня: PVD покриття. Колір - золотий.
Комплектація:
Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Довжина мийки | 480 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 220 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Є крило для посуду (сушка) | Немає |
| Є отвір під змішувач | Немає |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | PVD |
| Розмір | Прямокутна |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Інтегрована |
| Тип поверхні | PVD |
| Товщина сталі (мм) | 1,00 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золото |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 587 ₴



