
Накладна кухонна мийка ZERIX Z6060R-04-160E SATIN Матова
872 ₴
- В наявності
- Код: ZM0609
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі. Квадратної форми. Тип поверхні - матова. Розмір (ШхД): 60х60 см. Глибина чаші - 16 см.
У комплект входить: кухонна мийка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зліва |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
| Товщина металу | 0.4 мм |
| Форма мийки | Квадратна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Ширина мийки | 600 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 160 |
| Довжина (мм) | 600 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Комплектація | Мийка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Матова |
| Розмір | Квадратна |
| Розрахована під установку змішувача | Так |
| Країна бренду | Чехія |
| Товщина сталі (мм) | 0,40 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сталевий |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴


