Змішувач для біде Haiba серії OXFORD.
Двохвентильний литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - півоборотна керамічна кран букса розміром 1/2.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
Довжина виливу - 122 мм;
Висота змішувача - 110 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина виливу | 122 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Двохвентильний |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴







