
Мийка кухонна ZERIX Z5745-06-160MD micro decor
1 056 ₴
- В наявності
- Код: ZS0562
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі. Овальної форми. Тип поверхні - декорована. Розмір (ШхД): 45х57 см. Глибина чаші - 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Розташування крила | Праворуч |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форма мийки | Овальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 160 мм |
| Довжина мийки | 570 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір | Овальна |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴



