
Мийка кухонна ZERIX Z4843-08-180MD micro decor
1 162 ₴
- В наявності
- Код: ZS0568
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі. Круглої форми. Тип поверхні - декорована. Розмір (ШхД): 43х48 см. Глибина чаші - 18 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Кругла |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 480 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 180 |
| Довжина (мм) | 480 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Декорована |
| Розмір | Кругла |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 0,80 |
| Торговельна марка | ZERIX |
| Ширина (мм) | 430 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴



