Монокран для кухні або умивальника, для однієї холодної води.
Кран виготовлений з нержавіючої сталі SUS304 (матовий). Поворотний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж - 25 мм. Кріплення - пластикова гайка. Комплектація включає кріпильний елемент, аератор і гумові прокладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для рукомийника |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Висота виливу | 180 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Запірний елемент | Картридж |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип змішувача | Монокран |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴



