Інтегрована кухонна мийка ZERIX. Розмір (ШхД): 45х60 см. Глибина чаші - 23 см. Виготовлена мийка з нержавіючої сталі SUS304. Товщина сталі - 3 мм. Поверхня: PVD покриття. Колір - сталевий.
Комплектація:
Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Товщина металу | 3 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір | Прямокутна |
| Тип поверхні | PVD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 209 ₴



