
Набір MIXXUS SET-6045-200x1.0-SATIN мийка + змішувач + диспенсер + сушка для посуду
4 125 ₴
- В наявності
- Код: MX0584
Кухонний набір MIXXUS SET-6045-200x1.0-SATIN.
Комплектація набору:
Кухонна мийка, кухонний змішувач, гнучка підводка, кріпильна гайка, вбудований дозатор, елементи кріплення для мийки, сітка-заглушка для мийки, сифон, випуск, перелив, сушка для посуду.
Кухонна мийка Mixxus виготовлена з хромонікелевої нержавіючої сталі. Розмір: 60х45 см. Глибина чаші - 20 см.
Одноручковий змішувач з нержавіючої сталі. Поворотний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм. Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 600 мм |
| Ширина мийки | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір | Прямокутна |
| Тип поверхні | PVD |
| Колір | Матовий хром |
- Ціна: 4 125 ₴




