
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-100VD накопичувальний 100 л, сухий тен 1,6 kW (EK0112)
9 880 ₴
- В наявності
- Код: EK0112
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-100VD накопичувальний 100 л, сухий тен 1,6 kW (EK0112)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 904 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Чехія |
| Особливості | Антикорозійна стійкість |
| Комплектація | Клапан скидання тиску. Гарантійний талон |
| Індикатор температури | Ні |
| Спосіб управління | Автоматичний |
| Клас енергоефективності | З |
| Напруга мережі (V) | 220 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 880 ₴




