
Відро для сміття з плавним закриттям прямокутне Koer TC-010306-08 6 л колір білий (KR5601)
1 452 ₴
- В наявності
- Код: KR5601
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відро для сміття з педаллю. Виготовлено із нержавіючої сталі SUS410 0,3мм, з антикорозійним порошковим покриттям.
Всередині є знімна корзина з поліпропілену, що дуже зручно при виносі сміття. Кришка ABS-пластик, з механізмом відкривання та плавним закриттям.
- Об'єм: 6 літрів
- Розміри виробу (ВхШхГ): 320x145x285 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | З педаллю |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 6 л |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Білий |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 320 мм |
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кошика | Для сміття |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Наявність педалі | Так |
| Поверхня | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Універсальні аксесуари |
| Країна бренду | Чехія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴






