
Дзеркало Mixxus BEVEL MA02-90x65-REVERSE (LED Touch, Anti-fog, димер (3-6,5kK)) (MP6641)
4 506 ₴
- В наявності
- Код: MP6641
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало настінне з LED підсвічуванням та антизапотіванням; Орієнтація: Універсальне; Напрямок освітлення: Фасадне + Фонове; Керування освітленням: З димером для зміни температури світла від 3000-6500К. Сенсорне керування з LED Touch. Розмір: 90х65 см.
Настінний монтаж дзеркала може бути виконаний горизонтально та вертикально.
Особливості: Безмідне дзеркало, скло 5 мм з амальгамою на основі срібла. Профіль - Алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Тип | Дзеркало |
| Настінне кріплення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
| Форма | Асиметрична |
| Особливості | Безмідне дзеркало, скло 5 мм з амальгамою на основі срібла |
| Колекція | BEVEL |
| Упаковка | Стандартне паковання |
| Комплектація | Дзеркало, кріпильні деталі (шурупи) |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Торговельна марка | MIXXUS PREMIUM |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виробу | Дзеркала настінні з підсвіткою |
| Додаткові характеристики | Настінний монтаж дзеркала може бути виготовлений горизонтально та вертикально |
| Тип монтажу | Настінний |
| Мoдель | MA02 |
| Розміри (мм) | 900x650 |
| Антизапотівання | З підігрівом |
| Керування яскравістю/температурою освітлення | З димером для зміни температури світла від 3000-6500К |
| Розташування (орієнтація) | Універсальна |
| Напрямок підсвічування | Фасадна + фонова підсвітка |
| Спосіб керування підсвіткою | Сенсорне з LED Touch |
| Наявність лінзи | Немає |
| Електроживлення | Від мережі змінного струму 110/220 В |
| Наявність годинника | Немає |
| Профіль | Алюміній |
| Настінний кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 506 ₴










