
Сушка для рушників з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX WPS-5070C (ZX4491)
3 792 ₴
- В наявності
- Код: ZX4491
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушка водяна виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, володіє високою антикорозійною стійкістю. Модель встановлюється у підвісному варіанті. Вона кріпиться до стіни за допомогою кріплень. Рушникосушарка призначена для швидкої і ефективної сушки рушників або білизни.
Представлена сушка має універсальне підключення.
Розмір: 50х70 см. Кількість перемичок: 5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 5 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основної труби (мм) | 30 |
| Діаметр перемичок (мм) | 20 |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 792 ₴


