Електрична настінна рушникосушка ZERIX EPS-5080RC має зручний дизайн, зроблений у вигляді драбинки.
Зверніть увагу, що представлена сушка має правостороннє підключення.
Відповідно, розетка має бути з цього ж боку. В іншому випадку виникнуть труднощі з підключенням та зручністю експлуатації.
Розмір: 50х80 см. Кількість перемичок: 6. Кабель розтяжний завдовжки 20-70 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 6 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип підключення | Правий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основної труби (мм) | 30 |
| Діаметр перемичок (мм) | 20 |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴



