Водяна настінна рушникосушка ZERIX WPU-5090C має зручний дизайн, зроблена у вигляді драбинки з полицею.
Представлена сушка має універсальне підключення.
Розмір: 50х90 см. Кількість перемичок: 9.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Кількість секцій | 9 |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Кріплення | Так |
| Поличка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основної труби (мм) | 30 |
| Діаметр перемичок (мм) | 20 |
| Країна бренду | Чехія |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 487 ₴



