
Змішувач для умивальника KOER KI-16015-02 вбудований Нержавіюча сталь (KR4783)
3 703 ₴
- В наявності
- Код: KR4783
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований литий змішувач для умивальника KOER.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь. Запірний елемент - керамічний картридж SEDAL Ø35 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | Прихований |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 185 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | KI |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | KOER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 703 ₴


