
Умивальник накладний керамічний Mixxus Premium Quadro-0202 з переливом 600x420x120mm (MP6479)
3 465 ₴
- Немає в наявності
- Код: MP6479
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Раковина накладна Mixxus Quadro встановлюється на стільницю або тумбу, у такий спосіб не займає місце всередині них, а всі підводи приховані. Раковина обладнана отвором під змішувач та переливом.
Розміри: 60х42х12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 120 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Premium Quadro |
| Матеріал | Кераміка |
| Комплектація | Раковина, документація, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип виробу | Раковина |
| Гарантія | 120 місяців |
| Габарити виробу (ВхШхД), мм | 120х600х420 |
| Міжосьова відстань кріплень, мм | Не передбачено |
| Наявність переливу | Да |
| Орієнтація | Універсальна |
| Тип установки | Накладна |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Установка над пральною машиною | Не передбачена |
| Наявність сифона | Купується окремо |
| Сифон | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴


