
Кухонний змішувач з висувним виливом KOER KI-70004-07 нержавіюча сталь Графітовий (KR3387)
3 758 ₴
- В наявності
- Код: KR3387
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач KOER з висувним виливом графітового кольору.
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі SUS 304. Особливість змішувача - висувний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
- Довжина виливу - 23,6 см.
- Висота змішувача - 45 см;
- Висота до виливу - 25,1 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (довжина 60 см), які йдуть в комплекті разом аератором, кріпильним елементом (гайка) і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Чехія |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 60 |
| Довжина виливу (мм) | 236 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна гайка |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Особливості | З висувним виливом |
| Покриття | Фарба |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Висувний / Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | KOER |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 758 ₴


