
Електрична сушарка для рушників ZERIX Better EPB-5386R-10T-WHITE (135W), 220-240V з таймером (ZX4917)
4 755 ₴
- В наявності
- Код: ZX4917
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушка електрична, виготовлена з високоякісної сталі, в білому кольорі. Володіє високою антикорозійною стійкістю. Встановлюється на стіну. Сушарка призначена для швидкої і ефективної сушки рушників або білизни. Конструкція сушарки забезпечує компактність і безпеку її використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Кількість секцій | 10 |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 135 Вт |
| Тип підключення | Правий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | EPB-5386R |
| Потужність споживання, Вт | 135 |
| Наявність терморегулятора | Немає |
| Напрям підключення | Нижня |
| Зверніть увагу | Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і комплектацію, не погіршують якість, без попереднього повідомлення. |
| Підключення до системи | Електропровід з виделкою |
| Серія | Better |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип виробу | Полотенцесушитель електричний |
| Тип монтажу | Настінний |
| Форма | Драбинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 755 ₴

