
Змішувач для кухні з висувною лійкою IBERGRIF SQUARE M14522 Латунь Хром (IB0028)
1 683 ₴
- В наявності
- Код: IB0028
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний змішувач IBERGRIF з висувною лійкою. Виробництво - Іспанія.
Змішувач для кухні з латуні. Покриття - хром. Особливість змішувача - висувна лійка з душовим шлангом 150 см. Лійка дворежимна з перемиканням на струмінь і душ. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
- Довжина виливу - 19 см;
- Висота до виливу - 12 см;
- Висота змішувача - 18 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Країна виробник | Іспанія |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Висота виливу | 120 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Square |
| Комплектація | Гнучка підводка F 3/8 * M10 * 1 45 см |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Особливості | З висувною лійкою |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | IBERGRIF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 683 ₴

