Врізна кухонна мийка ZERIX з нержавіючої сталі 0,8 мм. Прямокутної форми. Тип поверхні - декорована. Розмір (ШхД): 47х49 см. Глибина чаші - 18 см.
Комплектація: сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 490 мм |
| Ширина мийки | 470 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна бренду | Чехія |
| Торговельна марка | ZERIX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴





