
Кухонний змішувач MIXXUS Premium Tiger 014 Латунь Чорний
1 452 ₴
- В наявності
- Код: MI0567
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий одноручковий кухонний змішувач MIXXUS.
Змішувач для кухні латунний. Колір чорний. Поворотний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
Висота змішувача - 31 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками (40 см), які йдуть в комплекті разом з аератором, кріпильним елементом і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 230 |
| Висота змішувача (мм) | 310 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 170 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Premium Tiger |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильний елемент, комплект різнокольорових силіконових накладок на ручку. |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 200 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 452 ₴

