
Змішувач для біде Haiba SENTOSA 002 Латунь Хром
1 743 ₴
- В наявності
- Код: HB0355
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде Haiba серії SENTOSA.
Двохвентильний змішувач з поворотним виливом та насадкою. Матеріал корпусу змішувача - латунь, покриття - хром. Запірний елемент - півоборотна керамічна кран букса розміром 1/2.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2 "), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
Довжина виливу - 187 мм;
Висота змішувача - 168 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Довжина виливу | 187 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Двуручковый |
| Довжина виливу (мм) | 187 |
| Запірний елемент | Кран букса |
| Колекція | Sentosa |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2") |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для біде |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір кран букси (дюйм) | 1/2 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Литий |
| Тип кран букси | Керамічна полуобротная (180°) |
| Тип змішувача | Двохвентильний |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 743 ₴


