
Змішувач для кухні Haiba BERGUS 011 Латунь Хром
1 535 ₴
- В наявності
- Код: HB0024
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двуручковий поворотний змішувач для кухні Haiba серії BERGUS.
Матеріал корпусу - латунь, покриття - хром. Запірний елемент: кран - букса з керамічними пластинами
(півоборотна 180 °). Вилив поворотний довжина - 194 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором Neoperl і гумовими прокладками.
Висота змішувача - 357 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Довжина виливу | 194 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Двуручковый |
| Висота виливу (мм) | 240 |
| Висота змішувача (мм) | 350 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 185 |
| Запірний елемент | Кран букса |
| Колекція | Bergus |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі, кріпильна елемент, ключі |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 230 |
| Об'єм ящ. | 0,061 |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип кран букси | Керамічна полуобротная (180°) |
| Тип змішувача | Двохвентильний |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 535 ₴



