
Змішувач для біде CRON MAGIC 002 (сіра ручка) Хром (CR0144)
713 ₴
- В наявності
- Код: CR0144
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде CRON серії MAGIC з сірою ручкою.
Литий змішувач з поворотною насадкою. Матеріал корпусу змішувача - силумін, покриття - хром. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 40 мм.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
- Довжина виливу - 11 см;
- Висота змішувача - 13 см.
- Висота до виливу - 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cron |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для біде |
| Поворотний вилив | Ні |
| Покриття | Хром |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Лійка | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Висота виливу | 50 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 110 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Magic |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Призначення | Для біде |
| Особливості | З сірою ручкою |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Литий |
| Торговельна марка | CRON |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴


