
Кухонний змішувач з висувною лійкою MIXXUS SUS 014-B Нержавіюча сталь (SS2816)
1 419 ₴
- В наявності
- Код: SS2816
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий одноручковий кухонний змішувач MIXXUS серії SUS з висувною лійкою.
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі. Поворотний вилив. Особливість цієї моделі - дворежимна висувна лійка з душовим шлангом. Лейка перемикається кнопкою на струмінь або душ. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм.
- Висота змішувача - 43 см;
- Висота до виливу - 23 см;
- Довжина виливу - 25 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками (45 см), які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Висота виливу | 230 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 250 мм |
| Комплектація | |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 230 |
| Висота змішувача (мм) | 430 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 250 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | SUS |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, кріпильна гайка, шланг, дворежимна лійка |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 300 |
| Особливості | З висувною лійкою |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴



