
Мийка MIXXUS MX (304) 7851-200x1.2-HM-GLASS Скло
12 096 ₴
- В наявності
- Код: MX0574
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізна кухонна мийка MIXXUS. Прямокутної форми. Матеріал: нержавіюча сталь SUS 304 + загартоване скло. Тип поверхні - глянцева. Колір - чорний. Розмір (ШхД): 51х78 см. Глибина чаші - 20 см.
У комплект входить: кухонна мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Скло/нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Тип поверхні | Полірована |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 510 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина чаші (мм) | 200 |
| Довжина (мм) | 780 |
| Є крило для посуду (сушка) | Так |
| Є отвір під змішувач | Так |
| Комплектація | Мийка, сифон, кріплення, ущільнювальна стрічка, сітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь SUS304 + загартоване скло |
| Поверхня | Глянцева |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип | Врізна |
| Товщина сталі (мм) | 1,20 |
| Торговельна марка | MIXXUS |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість чаш (шт) | 1 |
| Ширина (мм) | 510 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 096 ₴







