
Змішувач для кухні Haiba HANSBERG 004 бежевий Латунь (HB0180)
699 ₴
- В наявності
- Код: HB0180
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Haiba, серії HANSBERG. Матеріал корпусу - латунь, покриття - бежева фарба. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 40 мм.
- Вилив поворотний, довжина - 22 см.
- Висота до виливу - 12 см.
- Висота змішувача - 14 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Висота виливу | 120 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 12,900 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 120 |
| Висота змішувача (мм) | 140 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 220 |
| Од. в упак. | 10 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | Hansberg |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі, кріпильна шпилька |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Мoдель | 4 |
| Призначення | Для кухні |
| Загальна довжина (мм) | 240 |
| Об'єм ящ. | 0,053 |
| Покриття | Фарба |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Серія | Hansberg |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | Haiba |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴


