
Змішувач для умивальника MIXXUS SUS-001-B чорний з нержавіючої сталі (MI2803)
654 ₴
- В наявності
- Код: MI2803
+380 (97) 040-64-66
Віталійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одноручковий неповоротний змішувач для умивальника MIXXUS.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь SUS304. Покриття - чорна фарба. Запірний елемент - керамічний картридж діаметром 35 мм. Вилив литий.
- Висота змішувача - 16,5 см.
- Висота до виливу - 9см;
- Довжина виливу - 13 см.
Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом, аератором і гумовими прокладками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Китай |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Висота виливу | 90 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої і холодної води (бар) | 1,50 |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Висота виливу (мм) | 90 |
| Висота змішувача (мм) | 165 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Довжина гнучкої підводки (см) | 45 |
| Довжина виливу (мм) | 130 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Колекція | SUS |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь SUS 304 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Призначення | Для умивальника |
| Загальна довжина (мм) | 150 |
| Покриття | Фарба |
| Робочий тиск (бар) | 1,5 |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Литий |
| Тип змішувача | Однозахватный |
| Торговельна марка | MIXXUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


