
Набір MIXXUS SET-7843D-220x1.0-SATIN мийка + змішувач + диспенсер + сушка для посуду
5 445 ₴
- В наявності
- Код: MX0583
Кухонний набір MIXXUS SET-7843D-220x1.0-SATIN.
Комплектація набору:
Кухонна мийка на дві чаші, кухонний змішувач, гнучка підводка, кріпильна гайка, вбудований дозатор, елементи кріплення для мийки, сітка-заглушка для мийки, сифон, випуск, перелив, сушка для посуду.
Кухонна мийка Mixxus виготовлена з хромонікелевої нержавіючої сталі. Розмір: 78х43 см. Глибина чаші - 22 см.
Одноручковий змішувач з нержавіючої сталі. Поворотний вилив. Запірний елемент - керамічний картридж 35 мм. Підключається до трубопроводу двома гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з кріпильним елементом і гумовими прокладками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція мийки | Двочашева |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Товщина металу | 1 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Ширина мийки | 430 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Так |
| Кошик для посуду | Так |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Розмір | Прямокутна |
| Тип поверхні | PVD |
| Колір | Матовий хром |
- Ціна: 5 445 ₴




